• 19 Ekim 2021

Siyah Kristal: Direniş Çağı’ndan Kamera Arkası Görüntüleri!

30 Tem 2019

Yıldız kadrolu Netflix dizisi Siyah Kristal: Direniş Çağı’ndan yeni bir video paylaşıldı. Videoda orijinal adıyla Dark Crystal: Age of Resistance’ın hayat geçirilme süreci anlatılıyor. Jeffrey Addiss ve Will Matthews’un yönetmenliğini üstlendiği dizi, Ağustos ayı içerisinde izleyicileriyle buluşacak.

Bilindiği üzere Dark Crystal’ın daha önce de filmi çekilmişti. 1982 yılında hayata geçirilen film, fantastik bir dünyaya adım atmamızı sağlamıştı. Jim Henson ve Frank Oz’un kamerası sayesinde filme dönüşen Dark Crystal’dan 10 yıl öncesini konu edinecek olan dizi, animasyon olarak karşımıza çıkacak. Kamera arkası videosu yayınlanan ve çekilme, geliştirilme aşamalarına tanık olduğumuz Dark Crystal: Age of Resistance’ın konusu ise şöyle: Üç Gelfling, Skeksis’in ardında yatan korkutucu sırları keşfeder. Bu durumda üçlü, bir isyan başlatmak için büyük bir maceraya atılır ve dünyayı kurtarmak için yola çıkar.

Dev kadrolu Netflix dizisi Dark Crystal: Age of Resistance’ın seslendirme kadrosunda Taron Egerton, Anya Taylor-Joy, Nathalie Emmanuel, Caitriona Balfe, Helena Bonham Carter, Andy Samberg, Alicia Vikander, Harris Dickinson, Toby Jones, Natalie Dormer, Mark Hamill’in yanı sıra Lena Headey, Awkwafina ve Sigourney Weaver yer alıyor. Animasyon türündeki büyük bütçeli ve iddialı dizi, Netflix’teki izleyicileriyle 30 Ağustos tarihinde buluşacak.