• 26 Eylül 2021

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’ndan yeni fotoğraflar

3 Mar 2016

Kaptan Amerika serisinin üçüncü filminden yeni fotoğraflar yayınlandı. Mayıs ayında vizyona girecek olan Kaptan Amerika serisinin üçüncü ve şimdilik son filmi Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’nın vizyon tarihi yaklaştıkça filmle ilgili basında yer alan haberler ve ortaya çıkan detayların sayısı da giderek artıyor.

Kaptan Amerika2

Yönetmenliğini, 2014 yapımı ikinci Kaptan Amerika filmi Kış Askeri’ni de yöneten Anthony ve Joe Russo’nun üstlendiği Kahramanların Savaşı’na ait yayınlanan yeni fotoğraflar, gerek set arkasından gerekse filmi içinden yepyeni görüntüler içeriyorlar.

Demir Adam’ın takımında Scarlett Johansson’un hayat verdiği Black Widow, Demir Adam’ın sağ kolu War Machine, Yenilmezler: Ultron Çağı’nda karşımıza çıkan Vision ve ilk olarak bu filmle birlikte karşımıza çıkacak olan Black Panther yer alacaklar.

Kaptan Amerika3

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmiyle başlayacak olaylar zinciri, Marvel evrenindeki karakterleri Yenilmezler serisinin yeni filmleri olan ve iki parça halinde; ilki 2018, ikincisi ise 2019’da vizyona girecek olan Sonsuzluk Savaşı filmlerine kapı açacak.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, 06 Mayıs 2016’da vizyonda olacak.