• 20 Ekim 2021

2015 Yılının En Kötü Filmleri

10 Ara 2015

Yılın en iyi film dizileri yayınlanmışken Time, bu sefer yılın en kötü filmlerini sıraladı. IMDB, geçtiğimiz günlerde 2015 yılının en iyi hem filmlerini hem de dizilerini paylaşmıştı. Kullanıcıların oylarıyla belirlenen en iyi film ve dizilerin ardından Time, her yıl geleneksel olarak paylaştığı ‘yılın en kötü filmleri’ listesini paylaşmayı bu yıl da sürdürdü.

Geçen yıl listenin tepesinde, başrolünde Adam Sandler’ın yer aldığı komedi filmi Blended yer alıyordu. Bu sene ise listenin ilk sırasında tam bir fiyasko olan Fantastic Four yer alıyor. Cameron Crowe’un Aloha filmi ikinci, Wachowski Kardeşler’in son filmi Jupiter Ascending ise üçüncü sırada yer alıyor.

İşte 2015’in en kötü filmlerinin listesi:

1- Fantastic Four

En1

2 – Aloha

Bradley Cooper, left, and Emma Stone star in Columbia Pictures' "Aloha."
3 – Jupiter Ascending

EXCLUSIVE TO USA TODAY FOR FIRST USE Channing Tatum and Mila Kunis in a scene from the motion picture "Jupiter Ascending." CREDIT: Murray Close, Warner Bros. Pictures [Via MerlinFTP Drop]
4 – The Age of Adaline

En4

5 – Stonewall

En5

6 – Vacation

En6

7 – Hot Pursuit

En7

8 – A Walk in the Woods

This photo provided by Broad Green Pictures shows, Robert Redford, left, as Bill Bryson and Nick Nolte as Stephen Katz taking in the view along the Appalachian Trail in the film, "A Walk in the Woods." The movie releases in U.S. theaters on Sept. 2, 2015. (Frank Masi, SMPSP/Broad Green Pictures via AP)

9 – Burnt

UNTITLED JOHN WELLS PROJECT

10 – Minions

En10